reviews

NuSpring - kosmetika z Mrtvého moře

26. srpna 2014 v 13:58 | Nicole
V prvním díle dnešní recenze se podíváme na zbrusu novou kosmetiku značky NuSpring (http://www.nuspring.cz/) z Mrtvého moře. V článku plném fotografií vám povím něco o čistícím gelu, hydratačním krému a minerální slupovací masce.

tvářenka essence - 40 natural beauty

5. srpna 2014 v 12:23 | Nicole

Bez parádní tvářenky není žádný make-up perfektní. Já osobně preferuji růžové odstíny v zimě a hnědé odstíny v létě - na žádné jiné barvy jsem si, popravdě, zatím netroufla.

delší a hustší řasy s Realash - 3 měsíce používání

29. července 2014 v 14:40 | Nicole

Krásný den. Těm pozornějším z vás určitě neuniklo, že už minuly tři měsíce používání séra Realash, a je tedy čas si ukázat, jaký zázrak s mými řasami provedlo.
Předchozí články si můžete přečíst tady a zde. :)

podprsenka od značky Leilieve

11. července 2014 v 18:38 | Nicole
Máte také problém sehnat dobře padnoucí podprsenku? Zdá se vám, že všude mají velké obvody, malé košíčky, velkou výstuž nebo i všechno dohromady? Co takhle zkusit objednat podprsenku z internetu?


delší a hustší řasy s Realash - 1 měsíc používání

29. května 2014 v 18:09 | Nicole

Přeji hezký den. Určitě si vzpomínáte na tento článek, kde jsem mluvila o séru na řasy, po kterém jako mávnutím kouzelného proutku vyrostou. Slíbila jsem, že se po měsíci užívání ozvu, jestli a jak řasy povyrostly. Jak jsem slíbila, tak také plním.

micelární voda Nivea (pro citlivou pleť)

10. května 2014 v 16:40 | Nicole

Dnes se podíváme na zoubek této nové micelární vodě 3v1 od Nivei pro citlivou pleť.

Delší a hustší řasy s Realash!

18. dubna 2014 v 11:05 | Nicole
Upřímně - která z nás by nechtěla mít delší a hustší řasy než má teď? Já rozhodně a tak jsem kývla na spolupráci s Realash.cz a na zkoušku a následnou recenzi mi bylo zasláno jedno balení séra na řasy. Celkem budete moci vidět tři články. Dnešní - úvodní a následující dva - po měsíci a po třech měsících používání. Články vždy budou doplněny fotografiemi a mým slovem.

Garnier deodorant NEO

2. dubna 2014 v 17:27 | Nicole

Novinkou mezi deodoranty je deodorant NEO od Garnier. Sprejové, tuhé a kuličkové deodoranty jsou velmi rozšířené, co ale vyzkoušet tuto novinku - krém?

Astor BIG & beautiful BOOM

26. března 2014 v 18:05 | Nicole

Řasenky netřídám přímo jako ponožky, ale střídám je často. Když mi nějaká dojde, sáhnu po jiné a v jiné značce. Tentokrát jsem zakoupila kus od Astor - Big & beautiful boom. Byla ve slevě (slevové kupony DM), ale vybrat jsem si mohla z více kusů. Jednu v červeno-oranžovém obalu jsem a zklamala. A tak jsem si po chvilce přemýšlení vybrala tuto. Byl to dobrý výběr?

GLISS KUR - Ultimate oil elixir

16. února 2014 v 15:19 | Nicole

A teď si to všechny holky přiznejme - která z nás by nechtěla mít vlasy krásné, jemné, takové, které nekrepatí a nelámou se? No já mezi ně rozhodně patřím. A pokud i vy, velice ráda vám doporučím tento šampon + kondicionér od Gliss Kur http://www.glisskur.schwarzkopf.cz/
 
 

Reklama