reviews

make-up revolution - eyes like angels and salvation velvet lacquer

31. ledna 2016 v 23:17 | Nicole
Kdo viděl a četl předchozí článek s mým wishlistem, mohl si všimnout, že právě po těchto dvou věcičkách (u té paletky by se o věcičce dalo polemizovat) jsem toužila. A jelikož už mám všechny zkoušky týden za sebou a před sebou dva týdny volna, tak jsem si je za odměnu objednala.
No a krom těchto dvou věcí jsem si pořídila i jeden z laků (tmavě fialový) a štěteček na korektor. Na barevný gel na obočí jsem se vykašlala, za tu cenu je hrozně malinkatý a vydržel by mi, tipuji, tak 2 týdny.

batiste dry shampoo

21. prosince 2015 v 21:21 | Nicole

Ano, i já jsem propadla těmto parádním suchým šamponům. A přišla jsem k nim (né úplnou) náhodou! Drogerie DM vyhlásila na svých facebookových stránkách soutěž o čtyři malá balení tohoto zázraku - klasické, třešňové, květinové a tropické. Já jsem měla to štěstí a tuto sadu vyhrála. Nebýt toho, sama bych si je asi nekoupila, protože jsem suchým šamponům až do té doby nevěřila.

brazil keratin - coco shampoo

13. prosince 2015 v 21:53 | Nicole

Snad každá z nás, která si vlasy melíruje, odbarvuje, či nějak jinak chemicky upravuje, někdy poznala problém suchých a krepatých vlasů. I já jsem jedna z nich. Co s tím? Vyzkoušejte šampon (a klidně i kondicionér s maskou) s obsahem brazilského keratinu. Já vám dnes představím kokosový šampon, který ho obsahuje.

dermacol obsesión mascara

27. srpna 2015 v 20:35 | Nicole
Opravdu dlouho tu nebyla žádná recenze, a tak je pravý čas to napravit. Řasenek jsem vyzkoušela bezpočet, od dermacolu ale snad pouze jednu. Tato je druhá. V drogerii Teta byla zrovna akce - 50% na řasenky od dermacolu (nevím, zda na všechny) a tak mě tato stála 89,-. Na stránkách dermacolu ji lze ale sehnat za 149,- (a ne za 179,-).


letní dm box

17. července 2015 v 13:13 | Nicole
Krásné slunečné páteční odpoledne. Dneska je opravdu krásně a ještě než poběžím do bazénu, připravila jsem si pro vás nový článek. Dneska to bude o novém dm boxu, který získalo prvních 2000 přihlášených a byl za 200 dm/beauty bodů.
Musím uznat, že se opravdu povedl. Je to můj druhý box, první jsem měla loňský podzimní. Jediné, co mě mrzí, je barva krabičky. Minule hráškově zelená (podzimní box) a nyní takový mix modré a zelené. Třeba takový růžový by nebyl na škodu! ;Dmatte lip color e.l.f.

22. června 2015 v 15:45 | Nicole
Krásné pondělní odpoledne. Už delší dobu jsem nepublikovala žádnou recenzi. Ale jelikož se mi v posledních dnech něco málo doma objevilo, recenze je na světě. Dneska si ukážeme matnou rtěnku od e.l.f. Docela jsem váhala nad ostínem, hledala jsem jiné recenze na internetu, ale našla asi pouze dvě. A tak doufám, že ta moje třeba někomu pomůže v rozhodování. :)

essence lipsticks

31. října 2014 v 20:18 | Nicole


Nalíčené rty jsou základem každého dobrého make-upu a kdo říká že ne, tak lže. Když se řekne rtěnka, dost lidí si vybaví klasicky rudé rtěnky zářicí na dálku, ale málokdo si uvědomí, že je mnoho rtěnek, které jsou dost přirozené.
V dnešním článku se podíváme na zoubek těmto rtěnkám od - poměrně levné - kosmetiky essence.

baby lips - maybelline

26. října 2014 v 13:10 | Nicole

Baby lips - už žádný běžný balzám na rty!
hlásá reklama v televizi, na internetu i časopisech. Co je na tom pravdy?

NuSpring - kosmetika z Mrtvého moře II. díl

5. října 2014 v 17:48 | Nicole
Po několika týdnech se opět vracíme ke kosmetice NuSpring z Mrtvého moře. Tyto, a mnoho dalších výrobků, najdete na webových stránkách NuSpring, kterou jsou http://www.nuspring.cz/
Všechny tři výrobky (čistící gel pleťový gel, hydratační denní krém a minerální slupovací masku) jsem poctivě používala podle potřeby. Konkrétně gel 1x denně, krém každý den a slupovací masku 2x-3x týdně (už teď se těším, až si ji dnes nanesu na pleť).

hey mister sandman

31. srpna 2014 v 21:12 | Nicole

Jak už název napovídá, dnes bude řeč o dalším pískovém laku od essence.
 
 

Reklama