photography

focení s Ájou

8. ledna 2014 v 17:42 | Nicole
Někdy se divím, kolik tu vlastně na tak malé město, máme hezkých slečen. Ale to je dobře, aspoň mám stále koho fotit. Jen těch psích modelů moc není, ale o tom příště :) Fotky jsou ze začátku října, takže už nejsou nejaktuálnější, ale to vám myslím nevadí :)

focení s Barčou

14. prosince 2013 v 17:36 | Nicole
Fotit jsme byly ke konci září. Využila jsem jednoho polorozbořeného domu. Fotky se mi líbí, sice svítilo sluníčko, ale vychytaly jsme to dobře :)
Tento víkend (dnes a zítra) jsem měla jít fotit dvě slečny (vážně jsem se moc těšila, když jsem v poslední době fotila pouze pejsky), ovšem počasí nám nepřálo a tak jsme to přeložily na víkend příští. Aspoň se nebudu muset stresovat tím, že na pondělí do školy nic nestíhám ;D Ale musím se modlit, aby zase nebyla mlha, nepršlo nebo moc nemrzlo.
No a také jsem si minulý víkend založila nové stránky. Jediné, co mě mrzí je omezená velikost obsahu, který mohu nahrát. Takže budu muset fotky třeba i mazat a nechat tam jen ty nejlepší. Ale tím se zatím nebudu zabývat. Koho to zajímá, tak přidávám odkaz - http://nikola-krupickova.webnode.cz/

P.S. - V pondělí jsem byla v Praze a nekoupila jsem si tam VŮBEC nic. Takže spoléhám na příští týden, konkrétně na středu, že si něco koupím v Pardubicích. Chtěla bych nějaký delší svetr, kraťasy s vysokým pasem ... no, to uvidíte ve wishlitu :)

Matýsek - můj psí model

24. listopadu 2013 v 21:07 | Nicole
Hezký nedělní večer. Omlouvám se, že článek je tu až dnes, v neděli večer. Moje zimní splíny pomalu přichází a projevují se tak, že jen sedím a nic nedělám. Jedna z těch dvou věcí, které mi dokážou zvednou náladu je focení. A tak vám přináším článek s fotkami jorkšírského teriéra Matýska. Fotky byly pořízeny již ke konci října, ale abyste nebyli rozmrzelí, že tu jsou pouze fotky, dávám je sem až teď. Z focení z minulého týdne tu mám ještě fotografie dvou krásných fenek a ještě by mě mělo čekat focení štěňátka plemene čau-čau. Tím to ale snad končit nebude.
Přeji mnoho síly do nového týdne a ať se fotky líbí :)

focení s Barčou

11. listopadu 2013 v 20:52 | Nicole
Fotit jsme spolu byly už začátkem září, to bylo ještě krásné počasí. Teď je zima a tma. Fotky se mi líbí, patří mezi ty lepší ode mně, tedy aspoň já si to myslím. Snad se mi již tento měsíc poštěstí a budu mít nový objektiv. O víkendu snad pojedu fotit dvě krásné slečny - ale psí. :) Konec kecání, jdeme k fotkám.

ZOO Dvůr Králové - kočkovité šelmy

22. října 2013 v 18:45 | Nicole
Vzhledem k tomu, že na naší poště jsou naprosto neschopní a když člověk něco potřebuje a spěchá, musí mít otevřenou pouze jednu přepážku, před kterou se tlačí již 10 osob, se dnes musíte spokojit "pouze" se článkem s fotkami. Měla jsem jiné plány, v plánu bylo zrecenzovat výrobky, které mi přišly. Zítra si jedu pro novou občanku (oficiálně přestěhovaná) a ve čtvrtek máme stužkovák, ale před ním vám snad ještě ten článek přidat stihnu :)
Pokochat se můžete fotkami "kočičího" osazenstva ZOO, kterému prostě fandím :)

(posílala jsem do fotografické soutěže ZOO Králové nad Labem - myslíte, že má šanci se umístit? :))

focení s Míšou a Simčou

16. října 2013 v 16:58 | Nicole
Původně jsem vám sem chtěla dát jiný článek, ale jelikož u nás celý den prší a celý den to vypadá, že je šest hodin večer (tzn. tma jako v pytli!) a nemůžu nic pořádně vyfotit, tak vám ukáži fotky ještě z prádninového focení. Na fotkách je Míša se Simčou.
Dále jsem se také rozhodla, že si udělám takovou menší sbírku pejsků, takže kdyby měl někdo z okolí zájem nechat si nafotit pejska, budu jen a jen ráda! :)

ZOO Dvůr Králové - ptactvo II.

8. října 2013 v 20:18 | Nicole
Dnešní den vyhlašuji jako den dějepisu! Ve škole 3 hodiny dějepisu a doma celé odpoledne strávené s dějepisem. Doufám, že z něj tedy aspoň odmaturuji, vzhledem k tomu, kolik času do něj vrážím už teď :D
Přináším vám druhý díl fotek ze ZOO ve Dvoře Králové - ptactvo. Přeji příjemné "pokoukání" a rozhodně se nebojte moje fotky zkritizovat! :)


ZOO Dvůr Králové - ptactvo

30. září 2013 v 20:06 | Nicole
Jak jsem psala v předchozím článku, v sobotu jsem byla fotit v ZOO ve Dvoře Králové nad Labem. Tuto ZOO jsem navštívila nespočetněkrát, i když není nejblíž (nejblíž mám Jihlavskou). S fotkami jsem spokojená, i když nemám zachycena všechna zvířata. Ptáci se schovávali, na safari jsme nebyli, ani jsme nedošli k volným výběhům a lvům (já chtěla, bohužel jsem se musela podřídit většině), takže například žirafy mám jen z malého výběhu, za nimiž jsou nevzhledné zdi, ať jsem fotila z jakéhokoliv úhlu. To mě třeba zrovna mrzí. I ve vodním pavilonu jsem se moc "nevyřádila". Pevnou světelnou padesátku stále nemám, takže fotky stojí za prd. Ale například fotky malých levhártků a geparďátka (musím zdrobnělinou, jsou úžasní) jsou skvělé. A schválně vám je neukáži teď, začněme opeřenou částí ZOO, kterou rozděluji na 2 části.

focení s Májou

4. září 2013 v 16:17 | Nicole
Konečně jste se dočkali, na pořadu dne jsou fotky s Májou. Těm, kterým se moje fotky nelíbí, popřípadě je to nezajímá, musí tento článek překousnout :)

focení s Míšou

12. srpna 2013 v 16:30 | Nicole
V polovině července jsem byla podruhé fotit se sestřenkou. Nalíčila jsem jí (líčení můžete vidět tady), vyžehlila vlasy a mohly jsme vyrazit. Fotky se povedly hodně (podle mého názoru) a jsou lepší než předchozí. V následujících dnech bych už snad měla vyrazit fotit další slečny, takže se můžete těšit na spoustu nových fotek :)

 
 

Reklama