photography

focení s Jančou

21. května 2016 v 11:24 | Nicole
Hezkou slunečnou sobotu. :) A vlastně celý víkend. Jaké máte plány? Flákání, výlet nebo učení se, jako já? Semestr se se semestrem sešel a zkouškové je za dveřmi. A jelikož musím všechno zvládnout za 2 týdny, moc času na relaxování mi tento víkend teda určitě nezbyde! I přesto bych vám ráda ukázala fotografie z našeho focení s Jančou (krásná, hubená, vysoká - z fleku by mohla dělat modelku! co máme dělat my malé a tlusté, že? :D ). Jsou starší, už z druhého dubna, a teď se zpětně divím, že vlastně bylo lépe než v posledních dnech.

focení s Denčou

20. prosince 2015 v 20:20 | Nicole
"Abyste se mohli něčemu věnovat naplno, musíte to někdy alespoň na chvíli odsunout stranou."

Čím začít? Na blogu bylo v posledních pár měsících pusto. Proč tomu tak bylo? Inu ...
Od září, dá se říci, bydlím v Praze. Chodím na Vyšší odbornou školu publicistiky a není to žádné lehárko. Plno úkolů, testy z hodiny na hodinu - je toho opravdu dost. Ale musím upřímně říct, že mě to baví. Asi až na předmět nebo dva, ale tak je to všude. Hodně věcí je pro mě nových. Z gymnázia zde nevyužiju snad vůbec nic, krom nějakého slušného ústního a psaného projevu. A co že jsem například všechno musela dělat? Každou sobotu sledovat StarDance a psát na něj zprávu, naučila jsem se opravdu mnoho věcí o zpravodajství, fotit, nahrávat anketu, točit video. Na mnoho věcí už se nedívám jako předtím, říkali nám: "Po tom, co se tu dozvíte, ztratíte o mnoha věcech svoje iluze," a je to tak. Držela jsem v rukou profesionální kameru skoro za 80 tisíc a zjistila, že točit bych opravdu nemohla :D, zkoušeli jsme natáčet stand-up, který nám následně hodnotila dramaturgyně z ČT1 a je toho ještě dost. :)

Každopádně dnes bych vám chtěla ukázat pár fotek z focení s Denčou, které byly určeny do školy.
Přeji příjemné pokoukání :)

focení s Maruškou

14. června 2015 v 15:38 | Nicole
Tuto mojí dvorní modelku, jestli si ji tak mohu dovolit nazvat, jste tu už mohli vidět několikrát. Zkrátka - pěkný obličej, super postava a cit pro to, jak se před foťák postavit - taková slečna se fotí jedna radost.
A jelikož moje cesty vlakem do školy sestávají buď ze spaní, čtení nebo koukání z okna, nemohla jsem si nevšimnout perfektního jetelového pole kousek od mého bydliště. Nevyužít takovéto lokality pro focení by byl hřích, nemyslíte?
Každopádně to byl docela horor. Svítilo sluníčko, do toho stovky včel, když jsme našly dobré místo, tak jsme zjistily, že je tam mraveniště - no prostě samá komplikace. Ale nakonec jsme to zvládly bez jediného bodnutí včely.


focení s Barčou

22. října 2014 v 20:46 | Nicole
Hezký večer.
Na toto focení opravdu nezapomenu. Při úpravě fotek jsem si polila (v dnešních dnech již nebožtíka) notebook. Každopádně fotky mají nápad a ohodnotila bych je jako povedené. Ovšem názor ostatních je důležitější. :)

focení s Maruškou

20. září 2014 v 15:52 | Nicole
Fotografie s touto slečnou jste tu již mohli shlédnout. Po roce jsme si byly zafotit opět. Vyrazily jsme v prvním zářijovém týdnu a myslím, že se fotky se povedly. To ostatně zhodnoťte sami. :)

focení s Nelou

3. července 2014 v 19:30 | Nicole
Minulý týden jsem si byla zafotit s hezkou blonďatou slečnou Nelou. A já vám sem dnes dávám menší ochutnávku. :)
A pokud se vám moje fotky líbí, jste zvědaví na nové, určitě se přidejte na moji novou facebookovou stránku Foto Nikola Krupičková!

euro dog show Brno

22. června 2014 v 17:21 | Nicole
Hezký podvečer.
Včerejší den byl ve znamení psů, jeli jsme na Brněnskou výstavu. Sestřenka jela se svým Chesterem a já jsem se chtěla podívat a také něco cvaknout. Řeknu vám, že nic pro alergiky, a že já jsem alergik! :D Podívala jsem se dosyta a několik momentek cvakla. Více na výstavišti bylo lidí, než psů, a tak se malá plemena ztrácela pod nohama a s většími to nebylo o nic lepší.
Chester zaslouženě dostal nejlepší ocenění (velmi nadějný). :)

Chester

18. června 2014 v 13:52 | Nicole
Do dnešního krásného slunečného dne (také u vás svítí?:)) jsem pro vás připravila článeček s fotkami. Už je tomu něco kolem čtyř měsíců, kdy si moje sestřenka pořídila krásného "borderáka" (border kolie) Chestera. Musím upřímně říct, že se opravdu povedl, je to krasavec! V článku můžete vidět, jaký byl roztomilý, když si ho přivezla a po zmíněných cca čtyřech měsících :)

Archie

16. dubna 2014 v 20:05 | Nicole
Focení mi chybí jako čert. A vlastně ani nevím, jestli mi spíše chybí focení lidí nebo zvířat. Jedno je jisté - 21. května popadnu foťák a už ho z ruky na tak dlouhou dobu nedám, slibuji! :D
Vzhledem k tomu, že na připravování článků není v této době moc času, přidávám fotky nádherného dalmatina jménem Archie. Fotit jsme byli, tuším, posledního listopadu 2013, takže už je to nějaký ten pátek dozadu. Přeji, ať se fotky líbí a hoďte mi i nějaký (hezký) komentář, děkuji :)

focení s Denčou

19. března 2014 v 16:51 | Nicole
Dnes fotky na odreagování - to myslím občas potřebuje každý z nás. Fotografie vznikly už v prosinci minulého roku.
A také to bylo poslední focení, dá se říci. Škola mě zaměstnává dost a tak jsem focení musela odložit - ke konci května. Potom to ale zase hezky rozjedu a klidně i někam dojedu, tak se nemusíte bát :)

 
 

Reklama