outfits

clarity

10. června 2013 v 13:04 | Nicole
I když jsem říkala, že na focení outfitů se vrhnu (vrhneme :)) až počátkem třetího červnového týdne, nakonec je tu outfit o nějaký ten den dříve! O víkendu bylo tak hezky, že mi to nedalo. Fotky se mi líbí. A vám? :)

flowers, flowers everywhere

31. května 2013 v 19:33 | Nicole
Mám ráda květinové vzory. A tohle tílko mám taky ráda. A náramek taky, boty taky. No, vlastně se podívejte co všechno.

fall down

8. května 2013 v 13:21 | Nicole
Volno uprostřed týdne je fajn (sice by byl prodloužený víkend lepší, ale nestěžuju si ;D), pokud ho ale netrávíte učením na následující den. Včera nám ve škole odpadla odpoledka, takže jsme měli suprové 4 hodiny. Zítra si to vynahradíme do 4!
V pátek se u nás ve škole dělá majáles (naše třída to má na starost), ale nehlásí nic moc. Měl by být také majálesový průvod a naše třída má opravdu originální masku. Jestli ulovím nějakou fotku, tak vám ji sem pak dám ;D

outfit inspiration - do 2000 Kč!

8. března 2013 v 15:52 | Nicole
Dnes je takové líné odpoledne, že se mi nechce nic akčního dělat. Navíc mě strašně bolí záda, tak se mi nechce nic dělat o to víc! Každopádně jsem pro vás připravila outfity z HM dressing room. Strašně se mi líbí ta bílá kožená bundička se zlatým zdobením a lososové šaty.

Všechny outfity jsou tvořené tak, aby nepřesáhly cenu dvou tisíc korun.

ball

26. ledna 2013 v 18:10 | Nicole
Pokud jste četli předchozí článek, víte, že jsem včera byla na maturitním plese od našeho gymnázia.
Představa toho, že za rok já (my), se mi vůbec nezamlouvá :D Ale tak zvu vás už teď, klidně přijeďte i z druhého koutu republiky, na tom vůbec nezáleží! :D

 
 

Reklama