new in

new in

27. srpna 2013 v 14:33 | Nicole
Včera jsem (jsme) byla na "výletě" v Praze. Poprvé za celé prázdniny jsem vstávala v 6 hodin, takže to byla taková zkouška, která bude příští pondělí na ostro (i když v podstatě ještě ne, začínáme v 9). Vrátila jsem se kolem osmé hodiny (nevím přesně) a dneska jsem spala až do 11. Opravdu nevím, jak to vstávání do školy zase budu zvládat :D
V Ikee jsem si dala úžasný malinový cheesecake - mám hrozně ráda ty jejich dortíky, koláče a všechno! :D Na nějaké nákupy nezbýval čas, tak jsem jen rychle oblítla pár obchodů (ne pár jako 2, ale asi 5) - když říkám že oblítla, tak oblítla doslova, smáli se mi, proč tak rychle chodím :D V Terranově jsem si koupila ve slevě sukni a kraťasy :)


new in

13. července 2013 v 15:39 | Nicole
Dneska jsme byli nakupovat. Jelikož já jsem ani neměla nějak v hlavě srovnané, co bych chtěla, jela jsem jen tak - buď něco bude, či nebude. Jen je mi trochu líto krásné růžové a jediné! bundičky v HM ve slevě za 3 stovky. Kdyby byla ještě o pár cm delší, je moje. Ovšem vystavovat venkovním vlivům mé ledviny? Ne, děkuji.
Za to sestřenka si koupila hodně hezkých "kousků". Tak se aspoň mrkněte, co mám já :)

new in

26. března 2013 v 17:52 | Nicole
O víkendu jsme jeli nakupovat (nebojte, fakt ne jen oblečení ;D), a tak jsem pokoukávala po kouskách, co jsem si přála. Bohužel - štěstí mi moc nepřálo. Sukni nemají, peplum též ne, nemluvě o mé košili bez rukávů. Akorát u balerínek jsem zvolila jinou alternativu.

new in

17. února 2013 v 14:06 | Nicole
Včerejší nákupy hodnotím kladně. Přece jenom jsem všechny věci koupila ve slevě! A to se jen tak nepodaří.

new in

4. ledna 2013 v 16:47 | Nicole
Tak vám opět přinásím novinky toho, co nového se v mém šatníku objevilo. Ve středu jsem byla v Praze a rozmanitost oblečení tam se nedá s nějakými Pardubicemi porovnávat ;D

new in

13. října 2012 v 17:01 | Nicole
Dneska vám ukážu další novinky, tentokrát ty kosmetické. V nejbližší době se těšte na news i z té módní oblasti.

new in

19. září 2012 v 15:25 | Nicole
Jednoduše. Novinky z nedělního nákupu. Ono se nakonec místo do Chrudimě jelo do Pardubic (kdo zná, ví ;D).
Botičky mám, kabelku kterou jsem dlouho chtěla taky ... :)


 
 

Reklama