new in

new in

14. července 2015 v 17:33 | Nicole
Měsíc se s měsícem sešel, a já bych vám zase ráda ukázala, co nového se mi objevilo ve skříni a poličkách. Hrozně moc jsem ráda za HM e-shop. Teď tam byly (a stále jsou) slevy a navíc poštovné zdarma, takže dvě věci mám odsud. Na e-shopu je opravdu velký výběr a pokud máte jako já možnost jít pouze do jednoho HM, tak určitě víte, že výběr je docela omezený. Každou věc, kterou jsem si doposud objednala, jsem v pardubickém HM neviděla.

new in

19. června 2015 v 16:47 | Nicole
Po měsíci přicházím s článkem, kde vám opět ukážu několik novinek. V poslední době jsem neměla chuť, čas a ani finance na to, abych obcházela obchody. Teď by chuť a i čas snad byl, ale ty finance schází ;D Zvlášť, když budu od září/října v Praze. Přijímačky vyšly 50 na 50, jedny ano a druhé ne. Každopádně se alespoň nemusím složitě rozhodovat, které škole dám přednost. Takže kdybyste slečny sháněly spolubydlící, hlásím se! ;D

dm box

13. října 2014 v 21:34 | Nicole
Již podruhé uspořádala drogerie dm soutěž o box s jejich výrobky. O první jsme mohli soutěžit v létě, o druhý nyní - v září. Já se dostala mezi tu dvoutisícovku šťastlivců a měla jsem možnost, si ho zakoupit. Stál 149,- a výrobky by měly mít hodnotu 700,- (počítal to někdo? :D ). Dnes byl první "výdejní" den, a tak jsem pro něj po škole šla. Taška byla opravdu těžká. Otevřela jsem si ho ve vlaku a všude se rozprostřela krásná vůně. Vzduchu to prospělo. ;D Podrobněji jsem se na něj podívala až doma a všechny výrobky pro vás vyfotila.


new in

11. října 2014 v 15:06 | Nicole
Několik měsíců se tu podobný článek neobjevil. Upřímně - asi by nemělo smysl psát článek, kvůli jedněm novým kalhotám nebo svetru. A tak jsem čekala, až se mi pár věcí nakupí, abych vám je sem nemohla dát najednou. :)

new in

26. června 2014 v 19:16 | Nicole
Co je u mě nového, krom několika kousků do šatníku? Dá se říci, že nic. Akorát sem si na doporučení pár lidí založila na facebooku stránku jen s mými fotkami (i když jsem se dušovala, že si ji nikdy zakládat nebudu) - přece jen, když se člověk může propagovat i takhle, proč ne. Takže koho moje fotky zajímají a líbí se mu, můžete se přidat tady. :)

Dnes jsme si s mojí sestřenkou vyjely na výlet do Pardubic, a tak jsem si také něco koupila. Konkrétně to jsou vysoké kraťásky, kytičkovaný top a taková krajkovaná "mikina". Však si rozklikněte celý článek :)

new in

16. června 2014 v 18:39 | Nicole
Přeji hezký podvečer,
přicházím s článkem s kosmetickými novinkami. Katalogové kosmetice příliš neholduji, dohromady jsem si kupovala pravidelně asi tak 3 produkty, z nichž zbyl už jen jeden. Tyto věcičky jsou z Avonu a musím říct, že jsou všechny parádní! :)

new in

9. června 2014 v 11:00 | Nicole
Minulý týden v pátek jsem byla na přijímačkách, které dopadly úspěšně, a následně jsem se šla podívat po obchodech. Chtěla jsem si koupit jednu věc - a to nějaké hezké sandálky. Vzhledem k tomu, že neustále celé lété nosím balerínky, popřípadě boty na klínu, by to mohla být příjemná změna. A hle, zadařilo se. Sice neměli moji velikost v prvním Deichmannu, naštěstí ji měli ve druhém :) Potom mi do oka padlo i pár dalších "kousků".new in

24. května 2014 v 12:55 | Nicole
Přeji hezký (u nás prozatím slunečný) den. S klidem v duši mohu říct, že jsem tu "maturu" dala, takže teď následuje dlouhé volno, což znamená, že si mohu dělat co jen budu chtít. Včera jsme si udělali menší výlet do Kolína a zavítali jsme do zdejšího Futura. Upřímně - jsem ráda za "naše" Afi v Pardubicích :D Obchodní centrum to sice není vyloženě špatné, ale nic extra v něm není. Ale abych jen nehanila, musím říct, že mě zaujali dinosauři rozestavění po chodbách. V životní velikosti sice nebyli, ale vypadali skutečně - hýbali se a řvali :D Tuším, že tam budou do konce května?

Ale chtěla jsem si udělat radost a koupit si něco pěkného a to se mi povedlo, myslím. :)

new in

15. března 2014 v 10:47 | Nicole
Přeji hezký víkend :) Po delší době jsem si pro vás připravila článek. Vzhledem k tomu, že mám zítra narozeniny, jsem se rozhodla, že si udělám radost a včera jsem byla nakupovat. Vůbec jsem to neplánovala, ale když nas vás doma, když přijdete ze školy, "vybafnou" : Jedeš s náma? nemohla jsem odolat. :)

new in

30. prosince 2013 v 16:59 | Nicole
Přeji hezký předsilvestrovský podvečer :)
Kdo se nechal zlákat na povánoční slevy? Já jo a tak jsme dnes vyrazili do Pardubic. S těmi slevami to není zase tak žhavé a když už, jsou zlevněné nehorázné "cáry" (přijde mi, že Tally Weijl hrozně upadá, což je škoda). Já jsem si nakonec i něco koupila - konečně mám nadkolenky, delší svetr a také peplum, které jsem chtěla už v létě.

 
 

Reklama