nailart

english rose

12. prosince 2013 v 16:21 | Nicole

Konečně jsem se po měsíci (možná ještě déle) dostala k tomu, abych si nalakovala nehty. V poslední době byly strašné - lámaly se a třepily, ale snad se teď trošku daly do kupy, i když to není 100%, jak bych chtěla.
Dnes vám přináším takový jednoduchý nail art s Vánočním nádechem. Přece jenom je v zimě té zlaté všude jaksi více.

maybelline COLORAMA

1. srpna 2013 v 23:10 | Nicole
Moji poličku většinou obklopují laky od essence, potom od s-he a zbytek je namíchaný. K tomu zbytku se před nedávnem přidal i tento lak od Mabelline Colorama. Byl ve slevě za 29,- (jinak 49,-). Vybrala jsem si odstín 91. Barva je zářivá již po jednom nátěru a má průměrnou výdrž. Barev mají mnohem více, tahle mě ale prostě zaujala nejvíc! :)

make it golden

25. června 2013 v 21:25 | Nicole
Jak člověk ve škole není ani 4 hodiny a má najednou tolik času, najednou nejsem nějak schopná se dostat na blog!
Už zase prší. Sice jsem chtěla tak o 10°C méně, déšť ovšem ne.
Proto je tu dnes nový nail art, který vám rozzáří den! :)

sugar baby love

12. června 2013 v 20:22 | Nicole
Na svoje nehty nemám tolik času, kolik bych chtěla. Přece jenom lak nevydrží týden a chtělo by to každý třetí, čtvrtý den přelakovat. Lakuji je proto pravidelně aspoň v neděli. Dnes vám chci ukázat nějakou další inspiraci pro lakování.

no more drama

2. června 2013 v 21:19 | Nicole
Ale drama to bylo. Nápad super, provedení nic moc.
Konzistence zlatého laku připomínala táhnoucí se lepidlo, proto je výsledek takový, jaký je. A asi je to trochu i moji "levou" (pravou i levou) rukou.

free hugs

2. května 2013 v 18:57 | Nicole
... ta sice nenabízím, ale jmenuje se takto nádherně růžový lak od essence. Mám laky červené, modré, hnědé - ale takovýho sladce růžový byste tu nenašli, až do teď. Překvapilo mě (příjemně!), že stačí pouze jedna vrstva (tu mám i na fotce) - lak je sytý, oproti ostatním z této normální řady.
Výdrž už tolik skvělá není - tak 3 dny bez loupání. Vyhovuje mi to ovšem víc, než když lak z nehtu nejde dostat a když ten boj nakonec vyhrajete, stejně vám na nehtu zůstane památka v podobě zažrané barvy.

café olé

23. února 2013 v 14:08 | Nicole
Tento lak jsem si koupila při posledním nákupu. Je od essence z řady nude glam. Odstín (05 café olé) je to opravdu krásný, o tom není pochyb. Bohužel se mi lak ještě tentýž den po koupeli odloupal - normálně jsem odloupla celý nátěr z nehtu bez jeho poničení, docela sranda. Nevím, zda to bylo tím, že jsem podklad neměla čerstvý nebo tím, že je lak na prd. Možná oboje. Uvidím, po dalším odzkoušení.


glamorous life

10. února 2013 v 17:47 | Nicole
K nedělnímu večernímu dni vám přináším inspirovaci pro nalakování nehtů. Červený lak je klasika, tento je ovšem obzvláštněn třpytkami. Také jsem zkusila svrchní lak essence s gelovým efektem a přímo XXXL leskem!


 
 

Reklama