nailart

jak efektivně odlakovat nehty

3. října 2014 v 20:04 | Nicole
Odlakovat nehty je většinou práce na pár minutek, né-li vyloženě sekund. Problém nastane ve chvíli, pokud vaše nehty zdobí lak plný třpytek, či stále oblíbenější, pískový lak. Potom je to vyloženě utrpení a práce na delší dobu. Já vám chci ukázat způsob, jak můžete svoje nehty efektivně, rychle a snadno odlakovat!

purple sugar

16. července 2014 v 19:41 | Nicole
Všem vám přeji hezký středeční večer. Pár dní jsem se neozvala, věci se totiž mají takto - mojí perfektní neopatrností jsem si vylila pití do notebooku, který nefunguje a já se tím pádem neměla odkud ozvat. Respektive - mám doma netbook ze školy, ale kdo ví nebo má doma, z něj se dá pouze psát a o úpravě nějakých fotek či podobně, nechce ani slyšet (nespolupracuje, seká se a tak podobně). Nakonec mi vypůjčila svůj notebook mamka, ovšem nemá slot na SD kartu a tak musím mít zapnutý netbook i notebook, abych věci mohla přetahovat sem a tam (ještě upravuji fotky z focení).


hello rosy

30. června 2014 v 15:19 | Nicole

Jak vypadají třpytivé laky parádně, o to hůře jdou odlakovat. To samé čekejte s tímto pískovým lakem od essence. Ale nebudeme se nejdříve bavit o nevýhodách, ne? :)

space queen or party princess

27. června 2014 v 13:45 | Nicole
Pro dnešní den jsem si připravila menší inpiraci, jak nalakovat vaše nehty. Ukážu vám dvě varianty a to tmavě růžovou a světlou perleťovou.
Pro tento nail art jsem využila 2 laky od essence, konkrétně jsou to odstíny 103 space queen a 105 party princess, a dva laky z ráje nehtů, konkrétně - lak č.43 a lak č.54 neon.


Ráj nehtů

23. června 2014 v 16:48 | Nicole
Léto přichází a je důležité oživit vaše nehty nějakými zářivými barvičkami! Dnes vám ukážu čtveřici laků z e-shopu Ráj nehtů, které mi byly ochotně poskytnuty k zrecenzování. A když vás již vaše drápky přestanou bavit a toužíte pro změně, důležitý je i správný odlakovač. Všechny zmíněné laky můžete najít tady, na stránkách Ráj nehtů.

colorama - bleached neons

26. května 2014 v 20:04 | Nicole

Abych byla upřímná - této novinky od Maybelline jsem si všimla až na regálech v drogerii. Tou novinkou je limitovaná kolekce laků z řady Colorama. Celkem se můžeme setkat se čtyřmi odstíny - růžovou, zelenou, lososovou (růžovo-červená) a meruňkovou (tento).

101 dalmations

2. března 2014 v 10:39 | Nicole

Pozdě, ale přece! Dnes si povíme něco o tomto bezvadné laku od essence. Vyplatí se kupovat? A jak vlastně vypadá na nehtech?

mistero grey

5. února 2014 v 16:00 | Nicole

the boy next door

3. ledna 2014 v 21:34 | Nicole
Dnešní večer vám ukážu plusy a mínusy mého druhého nového laku od essence. Tento lak je tmavě modrý (námořnický). Už v lahvičce vypadá parádně a na nehtech také :)

party princess

24. prosince 2013 v 10:35 | Nicole
Do sbírky mi přibyly dva nové laky - tento jemný růžový se třpytkami a tmavě námořnicky modrý. Dnes se podíváme na zoubek tomuto růžovému.

 
 

Reklama