nailart

nail art - mix

2. května 2016 v 11:44 | Nicole
Krásný začátek týdne všem. Dnes jsem si pro vás, po delší odmlce, připravila nail artový článek. Posbírala jsem fotky mých nehtů za několik uplynulých týdnů a jako inspiraci vám je vkládám do článku. Určitě mi nezapomeňte do komentářů napsat, co vás nejvíce zaujalo. Proužky, nebo srdíčka? Šedá, nebo růžová? :)

hearts and kisses

21. března 2016 v 19:43 | Nicole
To bych nebyla já, kdyby mi alespoň jednou za měsíc nepřistál do sbírky nový lak. Minulý týden jsem si koupila 59 life is pink! od essence. Je to krásně tmavá růžová barvička. A aby to nebyla nuda, připravila jsem si pro vás dva nail arty, kde také figuruje.

amazed by you

9. února 2016 v 21:21 | Nicole
Ve sbírce mých laků už mnoho barev nechybí. Najdete tu totiž všechny od bílé až po černou, snad jenom zelená mi chybí. Tato tmavě fialová mě opravdu zaujala a myslím, že se s červenou perfektně hodí na zimu.

juicy love

1. ledna 2016 v 12:54 | Nicole
Juicy love? Oh, ano. Tento lak se tak jmenuje právem. Je opravdu dost šťavnatý. Má krásně rudou barvičku, která se, podle mého názoru, do zimních dnů perfekně hodí!

pink stripes

15. září 2015 v 18:19 | Nicole
Krásný úterní večer. Dnes se můžete inspirovat novým nail artem. Není náročný, v podstatě si vystačíte s minimem. :)

hello rosy

27. července 2015 v 19:51 | Nicole
Krásný pondělní večer. Jelikož se počasí trochu ochladilo a již to není na koupání, je čas na to si hezky upravit a nalakovat nehty, co myslíte? Třeba vás zrovna můj článek inspiruje! :)

summer cheetah

23. července 2015 v 19:47 | Nicole
Prázdniny se pomalu dostávají do své poloviny a já pro vás mám nový nail art. Inspirací na nehty, zvlášť teď v létě, není nikdy dost! :)

sweet as candy

12. července 2015 v 16:39 | Nicole
Krásné nedělní odpoledne, slečny. Jakpak si užíváte dny volna? A pro ty, které chodí do práce, alespoň slunečné dny? Já jsem se klasicky jako každý rok spálila. Ale docela mi to zhnědlo a ani se neloupu, takže alespoň jedno plus. ;D
Dnes jsem si pro vás připravila krásný letní nail art.

nude dots

10. června 2015 v 20:49 | Nicole
Přeji všem krásné středeční odpoledne. Ozývám se opět po delší odmlce, ale v poslední době toho je nějak moc. Ano, výmluvy výmluvy a ještě jednou výmluvy ;D Věc se má tak, že se více či méně úspěšně učím na zkoušky ve škole, do toho jsem v úterý dělala v Praze přijímačky a příští týden jedu na další. A ještě jsem minulý týden byla v ZOO ve Dvoře Králové nad Labem a k tomu focení.
Každopádně jsem pro vás připravila nový nail art. Abych byla upřímná, očekávala jsem od něj víc. Lak mě docela zklamal. Ale na to se pojďte podívat sami :)


wild white

19. května 2015 v 20:53 | Nicole
Krásný večer vám všem. Jelikož mi do sbírky v posledních dnech přibylo několik nových laků, určitě vám je tu ukážu. Je několik barev laků, které u mně nenajdete. Bílá byla do včerejšího dne jedním z nich. Měla jsem s ní špatné zkušenosti - špatně schla, v noci se mi do ní obtiskávaly vlasy a podobně. Každopádně když jsem přemýšlela o tom, jak si nehty nalakovat, usoudila jsem, že mi ta bílá prostě chybí. A když jsem si přečetla chválu na nový bílý lak od essence, do drogerky jsem si pro něj skočila. :)

 
 

Reklama