makeup

peacock dream

1. června 2016 v 14:25 | Nicole

Polovina zkoušek za mnou, polovina přede mnou. A kupodivu už mám fotky na tento článek nafocené dva týdny dopředu! Opět se jedná o líčení s paletkou makeup revolution, která má mnoho skvělých odstínů. Tentokrát jsem sáhla po fialové, proto peacock dream. :)

molton chocolate

25. března 2016 v 22:15 | Nicole

Dnes jsem si pro vás připravila naprosto jednoduchý make-up s využitím paletky od makeup revolution, o které jste mohli číst už v jednom z předchozích článků. Kdo mě zná, ví, že jsem v líčení docela konzerva. Na oči dávám ve většině případů pouze odstíny hnědé, případně stříbrné nebo černou. Proč ho ale občas neobzvláštnit jinak barevným stínem?

líčení s Mary Kay

11. září 2015 v 19:53 | Nicole
Před několika týdny mi v e-mailové schránce přistála nabídka od portálu blogerky.cz, která spočívala v tom, že si vyberu z několika předložených líčení, na základě výběru mi bude zaslána potřebná kosmetika od Mary Kay a já se po té podle návodu nalíčím, zveřejním článek na blogu a výslednou fotografii na Instagramu. Na Instagramu budou také zveřejněny fotky čtyř dalších slečen (mých soupeřek) a která bude mít nejvíce hlasů (lajků), vyhrává. Takže pokud byste chtěly nějakou supr čupr giveaway o kosmetiku od Mary Kay, určitě pro mě budete muset hlasovat! :D Včas dám vědět a přiložím i odkaz. :)

Christina Aguilera - make-up inspiration

8. prosince 2013 v 16:03 | Nicole
Jen tak k úvodu - opravdu nevím, že vždy, když potřebuju a chci na blog dát článek, nic na něm nefunguje. Nemluvě o neustále se nezobrazujících komentářích, mám toho dost.
Jelikož jste mi psali, že se vám články tohoto typu líbí, přichystala jsem pro vás další inspirační make-up. Tentokrát jsem se nechala inspirovat Christinou Aguilerou. Sice je beze sporu hezčí, ale doufám, že i tak se vám líčení na mně bude líbit.

inspiration make-up

26. listopadu 2013 v 17:39 | Nicole
Jsem docela zklamaná. Na facebookových stránkách jsem vás prosila o fotky líčení, které byste na blogu chtěli vidět. Přišla mi pouze jedna fotka. Tak jsem líčení udělala podle ní.
Jinak odbočka - taky vám tak moc zlobí blog.cz? Mě opravdu přivádí do nepříčetna!

Cher Lloyd - make-up inspiration

16. listopadu 2013 v 18:06 | Nicole
Hned na úvod říkám - je to pouze inspirace. Málokdy se povede mít totožné líčení s někým jiným (nedostatek stejných stínů, jiný tvar oka, jiná barva očí atd. ..). Já se aspoň pokusila napodobit styl líčení očí Cher Lloyd.
Snad se bude článek líbit :)

kouřové líčení

23. srpna 2013 v 12:29 | Nicole

Jelikož se nyní spíše vyřádím na líčení ostatních (já teď používám akorát řasenku a stín na zvýraznění obočí), dávám vám další líčení z focení, takže očka nejsou má. Přijde mi to i jako výhoda, protože přece jen každý nemá oči stejné a aspoň můžete vidět líčení i z jiných úhlů pohledu, než pouze na mých očích.

zlatočerné líčení

22. července 2013 v 13:07 | Nicole

Já jsem na zlatou barvu zatížená, hlavně v líčení. Bohužel mi přijde, že zrovna mně moc nesluší. Na focení jsem s ní sestřenku nalíčila a myslím, že jí sluší. Hezky kontrastuje s tmavými vlasy.

líčení podle Vanessy Hudgens

28. října 2012 v 19:33 | Nicole


Snad vás takto v neděli večer potěším líčícím videem. Nahrávalo se na YT celé odpoledne, tak se omlouvám, že je tu článek tak dlouho. Inspirovala jsem se touto fotkou (ale je i ve videu). Jinak vám přeju, ať přežijete zítřejší pondělí. A teď honem na video ;)

chyby v líčení

11. října 2012 v 17:37 | Nicole
Přichystala jsem si pro vás článek, kde vám řeknu ty nejhorší komestické prohřešky podle mě. Článek bude bohužel bez foteček, ale když si najdu čas a bude se mi i chtít, nějaké nafotím.
 
 

Reklama