Prosinec 2015

batiste dry shampoo

21. prosince 2015 v 21:21 | Nicole |  reviews

Ano, i já jsem propadla těmto parádním suchým šamponům. A přišla jsem k nim (né úplnou) náhodou! Drogerie DM vyhlásila na svých facebookových stránkách soutěž o čtyři malá balení tohoto zázraku - klasické, třešňové, květinové a tropické. Já jsem měla to štěstí a tuto sadu vyhrála. Nebýt toho, sama bych si je asi nekoupila, protože jsem suchým šamponům až do té doby nevěřila.

focení s Denčou

20. prosince 2015 v 20:20 | Nicole |  photography
"Abyste se mohli něčemu věnovat naplno, musíte to někdy alespoň na chvíli odsunout stranou."

Čím začít? Na blogu bylo v posledních pár měsících pusto. Proč tomu tak bylo? Inu ...
Od září, dá se říci, bydlím v Praze. Chodím na Vyšší odbornou školu publicistiky a není to žádné lehárko. Plno úkolů, testy z hodiny na hodinu - je toho opravdu dost. Ale musím upřímně říct, že mě to baví. Asi až na předmět nebo dva, ale tak je to všude. Hodně věcí je pro mě nových. Z gymnázia zde nevyužiju snad vůbec nic, krom nějakého slušného ústního a psaného projevu. A co že jsem například všechno musela dělat? Každou sobotu sledovat StarDance a psát na něj zprávu, naučila jsem se opravdu mnoho věcí o zpravodajství, fotit, nahrávat anketu, točit video. Na mnoho věcí už se nedívám jako předtím, říkali nám: "Po tom, co se tu dozvíte, ztratíte o mnoha věcech svoje iluze," a je to tak. Držela jsem v rukou profesionální kameru skoro za 80 tisíc a zjistila, že točit bych opravdu nemohla :D, zkoušeli jsme natáčet stand-up, který nám následně hodnotila dramaturgyně z ČT1 a je toho ještě dost. :)

Každopádně dnes bych vám chtěla ukázat pár fotek z focení s Denčou, které byly určeny do školy.
Přeji příjemné pokoukání :)


brazil keratin - coco shampoo

13. prosince 2015 v 21:53 | Nicole |  reviews

Snad každá z nás, která si vlasy melíruje, odbarvuje, či nějak jinak chemicky upravuje, někdy poznala problém suchých a krepatých vlasů. I já jsem jedna z nich. Co s tím? Vyzkoušejte šampon (a klidně i kondicionér s maskou) s obsahem brazilského keratinu. Já vám dnes představím kokosový šampon, který ho obsahuje.