Červen 2015

matte lip color e.l.f.

22. června 2015 v 15:45 | Nicole |  reviews
Krásné pondělní odpoledne. Už delší dobu jsem nepublikovala žádnou recenzi. Ale jelikož se mi v posledních dnech něco málo doma objevilo, recenze je na světě. Dneska si ukážeme matnou rtěnku od e.l.f. Docela jsem váhala nad ostínem, hledala jsem jiné recenze na internetu, ale našla asi pouze dvě. A tak doufám, že ta moje třeba někomu pomůže v rozhodování. :)


new in

19. června 2015 v 16:47 | Nicole |  new in
Po měsíci přicházím s článkem, kde vám opět ukážu několik novinek. V poslední době jsem neměla chuť, čas a ani finance na to, abych obcházela obchody. Teď by chuť a i čas snad byl, ale ty finance schází ;D Zvlášť, když budu od září/října v Praze. Přijímačky vyšly 50 na 50, jedny ano a druhé ne. Každopádně se alespoň nemusím složitě rozhodovat, které škole dám přednost. Takže kdybyste slečny sháněly spolubydlící, hlásím se! ;D


focení s Maruškou

14. června 2015 v 15:38 | Nicole |  photography
Tuto mojí dvorní modelku, jestli si ji tak mohu dovolit nazvat, jste tu už mohli vidět několikrát. Zkrátka - pěkný obličej, super postava a cit pro to, jak se před foťák postavit - taková slečna se fotí jedna radost.
A jelikož moje cesty vlakem do školy sestávají buď ze spaní, čtení nebo koukání z okna, nemohla jsem si nevšimnout perfektního jetelového pole kousek od mého bydliště. Nevyužít takovéto lokality pro focení by byl hřích, nemyslíte?
Každopádně to byl docela horor. Svítilo sluníčko, do toho stovky včel, když jsme našly dobré místo, tak jsme zjistily, že je tam mraveniště - no prostě samá komplikace. Ale nakonec jsme to zvládly bez jediného bodnutí včely.nude dots

10. června 2015 v 20:49 | Nicole |  nailart
Přeji všem krásné středeční odpoledne. Ozývám se opět po delší odmlce, ale v poslední době toho je nějak moc. Ano, výmluvy výmluvy a ještě jednou výmluvy ;D Věc se má tak, že se více či méně úspěšně učím na zkoušky ve škole, do toho jsem v úterý dělala v Praze přijímačky a příští týden jedu na další. A ještě jsem minulý týden byla v ZOO ve Dvoře Králové nad Labem a k tomu focení.
Každopádně jsem pro vás připravila nový nail art. Abych byla upřímná, očekávala jsem od něj víc. Lak mě docela zklamal. Ale na to se pojďte podívat sami :)