Květen 2015

wild white

19. května 2015 v 20:53 | Nicole |  nailart
Krásný večer vám všem. Jelikož mi do sbírky v posledních dnech přibylo několik nových laků, určitě vám je tu ukážu. Je několik barev laků, které u mně nenajdete. Bílá byla do včerejšího dne jedním z nich. Měla jsem s ní špatné zkušenosti - špatně schla, v noci se mi do ní obtiskávaly vlasy a podobně. Každopádně když jsem přemýšlela o tom, jak si nehty nalakovat, usoudila jsem, že mi ta bílá prostě chybí. A když jsem si přečetla chválu na nový bílý lak od essence, do drogerky jsem si pro něj skočila. :)


news

17. května 2015 v 16:25 | Nicole
Krásný nedělní podvečer. Dneska bych vám chtěla ukázat pár věcí, které jsem si v posledních dnech koupila. Každopádně jsem si řekla, že musím šetřit! Však to znáte. ;D


sky blue

10. května 2015 v 12:27 | Nicole
Přeji hezké nedělní odpoledne. Doufám, že jste si užili další prodloužený víkend co nejlépe :)
Já si pro vás dneska připravila lakovací článek. Tentokrát uvidíte nový lak od Miss Sporty. Mají celou novou řadu - Clubbing color a schnou méně než minutu.


spring outfits

7. května 2015 v 21:41 | Nicole
Přeji vám krásný čtvrteční večer. Počasí se již konečně umoudřilo a bude na nás čekat snad už pouze sluníčko. :) A jelikož mě chytla tvořivá nálada, opět jsem vám vytvořila několik inspirativních outfitů. Jako zdroj jsem použila fotografie z e-shopu z-ciziny.cz, Tally Weijlu a HM.