Březen 2015

indian summer

29. března 2015 v 12:47 | Nicole
I když do léta ještě času dost, tento lak, z nové kolekce gelových laků od essence, jsem prostě musela mít! Oficiálně by v drogeriích měly být až od zítřka (tj. 30.3.), ale už týden se dají sehnat v drogeriích DM.


wishlist

23. března 2015 v 20:43 | Nicole
Měsíc se s měsícem sešel (respektive měsíce) a já vám přináším a chci ukázat březnový wishlist. Většina věcí je kosmetického rázu - přece jenom teď mám skříň docela plnou a nic nového snad ani nepotřebuji. A když už jsem teda ta cetka ;D a narozky jsem neslavila, myslím, že si radost udělat můžu!


líčení s paletkou iconic 1 - makeup revolution

11. března 2015 v 22:30 | Nicole
Krásný večer slečny. Po několika slibech je tu konečně tak dlouho očekávané líčení s paletkou - konkrétně iconic 1 - od makeup revolution. Líčení je vhodné i jako denní make-up.


cosmetic news - january/february

5. března 2015 v 20:56 | Nicole

Přeji vám krásný, předpátečný a předvíkendový večer. Dneska jsem si pro vás připravila krátké videjko s kosmetickými novinkami, co mi přibyly do poliček. O většině z nich ještě uslyšíte z recenzí, takže se máte na co těšit. :)

news

3. března 2015 v 21:02 | Nicole
Přeji vám všem krásný, březnový a snad již brzo jarní (mohlo by být tepleji), večer!
Hned na začátku bych se chtěla omluvit za tu strašnou neaktivitu. Nemoc, škola a spousta jiných věcí. No prostě jsem na blog vůbec neměla čas. Ale to se teď pokusím napravit! :)