Leden 2015

makeup revolution

31. ledna 2015 v 16:39 | Nicole
Před několika dny jsem si koupila několik věcí na skvělém e-shopu www.lekarna.cz - najdete tam snad vše. Od léků, po vitamíny, kosmetiku až drogerii. Navíc mnoho předmětů o několik % levněji, než v kamenném obchodě či jiném e-shopu.
Krom několika výrobků na vlasy, jsem si objednala i něco vyloženě z toho kosmetického soudku. Sáhla jsem po značce Makeup Revolution, se kterou jsem doteď neměla vůbec žádnou zkušenost. Co konkrétně jsem si vybrala a jak jsem s výrobky spokojená?

winter outfits

28. ledna 2015 v 22:05 | Nicole
Zima není pouze o nošení tlustých bund a huňatých kabátů, ale také čas různých akcí, párty a plesů. Proto jsem pro vás jako inspiraci sestavila outfity pro každou z těchto událostí! :)

aussie

21. ledna 2015 v 19:30 | Nicole
Pár minutek jsem přemýšlela, jaký nadpis napsat. Šampony od Aussie? To by bylo špatně, jelikož vám v recenzi chci představit šampon, kondicionér a masku od značky Aussie.


focení s Jančou

18. ledna 2015 v 20:03 | Nicole
Přeji krásný nedělní večer všem. Jakpak jste se měli o víkendu? :) Na mě vlezl nějaký ošklivý bacil (spíš bakterie ;D), takže mi poslední dva dny není moc dobře, navíc učení-mučení (všichni dobře známe), takže jsem bohužel nestihla připravit článek. Každopádně vám chci ukázat fotky z focení s moc hezkou slečnou Janou. Fotit jsme byly na konci listopadu, však tomu okolí odpovídá. Ale i tak si myslím, že nejsou špatné. :)


gold make-up

15. ledna 2015 v 19:56 | Nicole

Kdo viděl předchozí video článek, mohl make-up vidět v "akci". Jelikož je nyní hodně plesů, na které se hodí výraznější a třpytivější líčení, vybrala jsem toto zlato černé. Tak ať se líbí. :)

10 things i love

12. ledna 2015 v 18:46 | Nicole
Krásný večer všem. :) Dnes jsem se rozhodla vás potěšit (ale nejsem si tím úplně jistá, zda vás to potěší ;D) novým videem a to tentokrát na úplně opačné téma a to - 10 věcí které miluji (respektive mám ráda a udělají mi radost). Určitě mi nezapomeňte napsat, co udělá radost vám! :)


micelární voda a vyživující krém Lirene

10. ledna 2015 v 16:19 | Nicole
Ahoj krásky, jak trávíte víkend? Vyrážíte večer na nějakou akci?
Já ho trávím u učení, ale nemohla jsem zapomenout pro vás připravit článek. Dnes to bude recenze na micelárku a super voňavý krém od Lirene!


news

8. ledna 2015 v 16:45 | Nicole
V poslední době moc nenakupuji. V obchodech se mi toho příliš nelíbí nebo je všechno předražené a nebo oboje! Jaký na to máte názor vy? Kam chodíte nejraději nakupovat? :)

focení se Simčou

5. ledna 2015 v 20:40 | Nicole
Přeji vám hezký zasněžený pondělní večer. Přemýšlela jsem, zda mám přidat článek s fotografiemi, nebo s novinkami, ale jelikož jsem hlava děravá a věci zapomněla vyfotit (dneska jsem přijela po tmě a zítra přijedu také), tak jsem se rozhodla potěšit vás fotkami. Fotit jsme se Simčou byly (tuším, že v listopadu) v zámecké zahradě v Pardubicích. Tak ať se fotky líbí. :)


blue everywhere - make-up

3. ledna 2015 v 12:06 | Nicole

Pěkné sobotní odpoledne. :)
Dneska jsem si pro vás připravila "líčící" článek. Make-up je vhodný na večer, třeba na nějakou slavnostnější událost. Je v odstínech modré, která není pro každého. Ani já se v modré nevyžívám, ale musím uznat, že na mně toto líčení nevypadá zase tak špatně! ;D