Prosinec 2014

winter nail art

28. prosince 2014 v 9:00 | Nicole

Dneska jsem si pro vás připravila jednoduchý návod na to, jak si hezky nalakovat nehty. Protože i v zimě jsou důležité hezky upravené ruce a nevadí, že je schováváme do rukavic! :)

christmas presents

26. prosince 2014 v 14:50 | Nicole

Přeji vám krásné páteční odpoledne. Jakpak jste si užili Vánoce a užíváte dny volna? :) Já docela fajn. Celkově jsem si to letos užívala rozhodně víc, než loni. Pekla jsem a zdobila cukroví, na což jsem loni neměla čas. Dokonce jsem k večeři snědla kapra (!!!), kterého jsem měla podruhé v životě a poprvé jsem ho nemohla pozřít. :D Každopádně losos je losos a ten také pobýval na mém talíři.

wonder'full mascara rimmel

23. prosince 2014 v 18:18 | Nicole

Hezký předvánoční podvečer. :) Jako dnešní článek jsem si pro vás připravila stručnou recenzi na novou řasenku od Rimmel - Wonder'full.

christmas make-up

20. prosince 2014 v 13:02 | Nicole

Přeji hezké slunečné sobotní odpoledne. Vánoce se kvapem blíží (i když to vzhledem k počasí nevypadá) a já jsem si pro vás připravila vánoční make-up tutorial. Nemusíte se bát žádných bláznivých barev. Líčení je střídmé a klidně se takto můžete nalíčit na nějaký vánoční večírek :)

10 + 1 things i hate

18. prosince 2014 v 12:44 | Nicole

Přeji hezké čtvrteční odpoledne. Dnes jsem si pro vás připravila další video na téma 10 + 1 věcí které nesnáším.
Doufám, že tím nerozpoutám moc vášnivou diskuzi ;D
Jaké věci nesnášíte vy?


gel mascara essence

15. prosince 2014 v 18:02 | Nicole

Patří vaše obočí (stejně jako to moje) mezi to, které přípomíná roští? Roste vám všemi směry či máte pár dlouhých chlupů? Pokud je vaše obočí takto nezkrotné, pomoci by mohla gelová řasenka na obočí (ale i řasy).

my hair routine

13. prosince 2014 v 11:31 | Nicole
Po dlouhých dvou letech (kdo by to byl řekl, že?) jsem opět usedla před foťák a natočila pro vás takové kratší video o tom, jak se o svoje vlasy starám a co na ně používám. I když nepatřím mezi ty krásné holky, na které se hezky dívá a je v podstatě jedno, co říkají, snad se vám bude video trochu líbit i tak. :D
Abych byla upřímná, je to strašný nezvyk, ale pokud se vám video bude líbit a budete chtít, abych natočila ještě něco, tak si snad zvyknu :D


focení s Verčou

10. prosince 2014 v 20:46 | Nicole
Přeji vám krásný prostředek týdne (i když pro mě už to je v podstatě pátek, haha). :) Za 14 dní už budou Vánoce, máte všechny dárky nakoupené? :) Pokud nevíte co dát svojí sestře/kamarádce/přítelkyni a tak dále, není problém se semnou domluvit na dárkovém poukazu v podobě fotografií. :)make-up looks for day and evening

6. prosince 2014 v 16:15 | Nicole

Hezký den všem. Dnes jsem si pro vás připravila dvě snadná líčení - jedno na den a druhé na večer. Na obě jsem použila mini paletku od essence, zmiňovanou v minulém článku.

Charlie and Daisy

4. prosince 2014 v 15:36 | Nicole

Dnes pro vás mám takový oddychový článeček. Sice odbočuje trochu od tématu blogu, ale týká se mě a co se týká mě, týká se i blogu. :)