Listopad 2014

maybelline color drama

29. listopadu 2014 v 16:28 | Nicole

Už jste viděli tuto novinku? Slyšeli jste o ní? Pokud ne, já vám ji představím. Jedná se o nové rtěnky od maybelline v tužce. Navíc je na ně nyní v Rossmannu akce - 1 + 1 zdarma! Já neodolala a koupila - jednu pro sebe a jednu pro mamku (ta má střízlivější světle růžový růžový odstín).

CC cream Lirene

25. listopadu 2014 v 20:44 | Nicole

AA cream, BB cream, CC cream? Co tyto zkratky znamenají? AA = anti-aging, BB = beauty balm a CC = color correktor.
Já do této doby přišla do styku pouze s takzvaným "bí bí" krémem. No a nyní jsem dostala možnost vykoušet "sí sí" krém od Lirene. Tak se na něj pojďme podívat :)

braveheart

23. listopadu 2014 v 21:49 | Nicole
Je to sice hrozné klišé, to, co teď řeknu, ale je to tak a jinak to nebude - ten čas hrozně letí! Loni jsem si říkala: "Do maturity času dost!" a teď už se pomaluju nervuju ze zkouškovýho ;D Nezměnila jsem se ani trochu, pořád si jedu to svoje - co můžeš udělat dnes, odlož na zítřek a máš den volna! až mě to štve. Sice všechno vždycky mám (a můžu říct, že i umím), ale nebyla bych to já, kdybych to nehonila na poslední chvíli. Máte to někdo podobně? Poraďte co s tím! :D

(tak si tady po dlouhé době trochu ponarcisujem)

proč je make-up na fotografiích důležitý?

18. listopadu 2014 v 20:44 | Nicole
Často si lidé říkají PROČ mít dobrý make-up na fotkách? Vždyť se každá fotografie dá vyretušovat. Vyretušovat se sice dá, ale dobrý make-up je základ. Ani šikovný program nezvládne to, co ještě šikovnější ruce vizážistky. A tak bychom vám s Magdalenou Špilarovou (která svýma rukama slečny nalíčila a make-up je její práce), co dobré nalíčení dokáže s fotkou provést. Následně se do toho vložím ještě já se svojí úpravou a vidět můžete následný výsledek.Fotografie PŘED nalíčením

oh so matt!

15. listopadu 2014 v 21:09 | Nicole

Dnes si řekneme něco málo o této rtěnce od essence, která mi přibyla do sbírky. Nude rtěnku jsem doposud žádnou neměla a jelikož jsou dva nové nude odstíny od essence, tak jsem si jednu koupila.

Chester

13. listopadu 2014 v 15:00 | Nicole
Před několika týdny si opět zahrál na modela úžasný borderák (border kolie) Chester. Včera jsem koukala na anketu, kde byla desítka nejoblíbenějších plemen. Nechápu, ale border kolie se ani neumístila. Za to se tam objevil grifonek. Nezlobte se na mě, ale myslím, že dost lidí ani neví, jak ono plemeno vypadá :Drimmel - lasting finish

9. listopadu 2014 v 12:33 | Nicole

Už jste v drogeriích zahlédli nový make-up od Rimmelu? Já ano a jelikož mi můj stávající dochází, řekla jsem si, že ho vyzkouším. Byla to dobrá volba?

news

7. listopadu 2014 v 16:17 | Nicole
Taky je u vás tak ošklivé počasí? Tady mrholí, pak zase prší a aby toho nebylo málo, díky mlze není skoro na krok vidět. No, to možná přeháním, ale mlha tu je. Počasí vyloženě na to válet se doma s učením, knížkou, přítelem ... či s kým/čím chcete ;D Dnes jsem si připravila článeček s novinkami. Šaty už jste mohli shlédnout, ale myslím si, že si zalouží nějaké lepší foto. A zbytek? :)


micelární voda Garnier

2. listopadu 2014 v 19:17 | Nicole

Micelární voda. Já se s tímto pojmem setkala zhruba před rokem a půl. Do té doby jsem používala pleťové vody + odličovače očí. Jakmile jsem jednou micelárku vyzkoušela, už jsem u ní zůstala a určitě se jí nevzdám!