Únor 2014

GLISS KUR - Ultimate oil elixir

16. února 2014 v 15:19 | Nicole |  reviews

A teď si to všechny holky přiznejme - která z nás by nechtěla mít vlasy krásné, jemné, takové, které nekrepatí a nelámou se? No já mezi ně rozhodně patřím. A pokud i vy, velice ráda vám doporučím tento šampon + kondicionér od Gliss Kur http://www.glisskur.schwarzkopf.cz/

Soutěž o taneční podložku, tablet a další ceny na hpd.cz

14. února 2014 v 9:24 | Nicole
Soutěž o taneční podložku, tablet a další ceny na hpd.cz

Chceš vyhrát některou ze super cen a ještě se přitom pobavit? Pak určitě zavítej na herní stránku HryProDívky.cz, na které probíhá soutěž přesně podle tvých představ.
V ní spojíš příjemné s užitečným, protože tvým úkolem bude adoptovat jedno z vesmírných vajíček Eggies, které k nám přilétly z hlubokého vesmíru. Jestliže se ti podaří od 14. do 24. 2. 2014 vypěstovat z vajíčka alespoň jednu příšerku, budeš mít šanci na získání některé ze skvělých výher:

1) Tablet - ASUS MeMO Pad ME173X 16GB
2) Taneční podložka - X-PAD Extreme Dance Pad, Full Service
3) Elektronický deník s heslem

Mimo tyto hlavní ceny se může ještě 10 hráček těšit na dárek v podobě maskota stránky hpd.cz. K účasti v soutěži se stačí jen zaregistrovat, tak neváhej a pusť se do toho.

Eggies pokračují i po soutěži
A když ti Eggies přirostou k srdci, můžeš v jejich vychovávání a sbírání pokračovat i po skončení soutěže. Registraci, po které se jich budeš moci ujmout, provedeš jednoduše na stránkách HPD.cz.

mistero grey

5. února 2014 v 16:00 | Nicole |  nailart